Low tregon 4 lojtarët që do ‘transferojë’ tek Reali

Trajneri aktual i Gjermanisë, Joachim Low i ka treguar 4 emrat e lojtarëve të cilët do të dëshironte t’i kishte tek Real Madrid gjithmonë nëse e zëvendëson Zinedine Zidane, raporton Don Balon.

Low është konsideruar njëri prej favoritëve kryesor për të zënë vendin e Zinedine Zidane pas një fushate të mjerueshme të madrilenëve.

Lojtarët të cilët i ka kërkuar Low janë mbrojtësi i Bayern Munchen David Alaba, mesfushori i Dortmund Julian Weigl, mesfushori i PSG Julian Draxler, dhe sulmuesi i Tottenham Harry Kane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here