Luiz e hap zemrën, ejani sonte pa lekë (VIDEO)

Luiz Ejlli i ka ftuar adhuruesit e tij që të vijnë pa para në koncertin e sontëm në Shkodër.

Edhe unë kam qenë pa para dhe s’mund të hyja në klabe me muzikë edhe pse kisha dëshirë”, është shprehur Luizi.

@kiaraluiz_ #luizejlli ♬ original sound – LUKI🤍🥺


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu