Luizi befasi Kiarës për shtat mujorin e martesës (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po kalojnë momente të bukura në martesën e tyre.

Derisa Kiara po e pret lindjen e fëmijës, Luizi i ka bërë një suprizë për shtatë mujorin e martesës. Për më shumë shifeni videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu