Lutfi Dervishi bën komentin pikant për Grida Dumën

Me Dumën drejtuese emisioni, tashmë bëhen 5 zëdhënës të Berishës që drejtojnë emisione, në televizione të ndryshme. Përveç Gridës, janë edhe Erla Mëhilli, Elona Meço, Neritan Sejamini dhe Juela Meçani.

Gazetari dhe pedagogu Lufti Dervishi ka ironizuar me anë të një reagimi në rrjetet sociale emisionin e Grida Dumës që sot startoi profesionin e moderatores.

Ky emision është shumë i mirë! I mungon vetëm moderatori. Qenkan me të mirë emisionet pa moderator”, tha Dervishi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu