Maestro tregon emrat: Këto banorë do të shkojnë në finale

Banorët japin shpesh mendimin e tyre se kush mund ta prekë finalen e madhe. Këtë herë ka qenë rradha e Maestros. Gjatë një bisede me Oltën, ai ka treguar se sipas tij Luizi, Kiara, Olta, Dea Mishel dhe ai do të jenë në finale.

“Dean kam filluar dhe unë ta shoh në finale se do çojnë dhe goca.

Nuk mund të më çojnë vetëm mua. Po Kristin nuk e fute? Dhe unë e kam heq”, iu përgjigj Olta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu