Martohet vajza e Adem Jasharit, ja si u duk nuse (FOTO)

I ka dhënë fund beqarisë edhe vajza e komandantit legjendar, Adem Jashari.

Marigona Jashari është martuar me Faton Beha.

Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti, që thotë se ishte i privilegjuar që ka kënduar në dasmën e saj.

“Ishte nder, kënaqësi dhe privilegj që sot të këndonim në dasmën e vajzës së vetme të Komandantit Legjendar, Adem Jashari.

Urime Faton Beha dhe Marigona Jashari”, ka shkruar Mehmeti në Facebook.

marigona-640x352

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu