Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United

Gazeta angleze “Mirror” ka krijuar një ekip ëndrrash për Solskjaerin bazuar në transferime gjysmë-realiste, me emra si Jules Kounde, Jadon Sancho dhe Erling Haaland.

Vetëm tre fytyra të reja, por një shpenzim i mundshëm që mund të jetë rreth 300 milionë euro, duke injoruar faktin se ata do të përballen me konkurrencë të fortë për këta lojtarë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu