Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner?

Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, edhe për vitin 2018, nga revista e famshme “Forbes”.

Pse jo kur ajo është vetëm 23 vjeçe dhe është një nga modelet më të kërkuara në SHBA dhe botë.

Krahas punës si modele, Kendall është edhe një personazh mjaft i famshëm televiziv.

Kendall u bë e famshme si motra e Kim Kardashian, por me bukurinë e saj të jashtëzakonshme, fitoi menjëherë simpatinë e fansave, aq sa aktualisht numëron 100 milionë ndjekës në Instagram.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu