“Me kryetarin e parë të Shkupit të Vjetër”, Ganiu publikon foton me Mexhitin

Kryetari aktual i komunës së Çairit, Visar Ganiu, ka publikuar sot në Facebook një foto me ish kryetarin Izet Mexhiti. “Me kryetarin e parë të Shkupit të Vjetër, Izet Mexhiti”, ka shkruar Ganiu mbi foton e publikuar.

Fotografia ka marrë më shumë se 1 mijë pëlqime brenda 1 një ore, ndërsa e njëjta është komentuar edhe nga Fatmir Limani, ish-bashkëpartiaku i Ganiut dhe Mexhitit.

I pakrahasuar… Uroj t’i qëndroni besnik në të gjitha vendimet që mund të sjellë. Izeti mbjellë…, sahanlëpirësit korrin bashkë me….”, ka shkruar Fatmir Limani.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu