“Më mirë e ëma se e bija”, Keisi Medini publikon videon e rrallë me nënën e saj (VIDEO)

Keisi Medini ka postuar si rrallëherë një video me të ëmën. Ajo ka publikuar një postim në Instastory ku shihet me nënën e saj në makinë.

Kështu, Keisi na zbuloi edhe nga e ka marrë gjithë këtë bukurim pasi nëna e saj duket një yll.

Para pak javëve, këngëtarja tha në një intervistë se marrëdhënien me Sabianin e ka shumë të ngushtë, ashtu edhe me të ëmën por kjo e fundit nuk dëshiron të bëhet pjesë botës së showbizit, dhe për këtë arsye ajo nuk flet shumë për të.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu