Menduh Thaçi bëri homazhe te varri i Arbën Xhaferit (FOTO)

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi  bëri homazhe te varri i Arbën Xhaferit.
Sot në katër vjetorin e ndarjes nga jeta të ish kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptar Arbën Xhaferri, kryetari aktual Menduh Thaçi bërë homazhe tek varri i tij në varrezat e qytetit në Tetovë.

Arbën Xhaferi do të mbahet mend si një nga liderët mendjendritur dhe një politikan të nivelit të lartë botëror, ku edhe u vlerësua me shume çmime ndërkombëtare./InfoShqip.com/

m,enduh


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu