Mësohen detaje të reja ekskluzive për rastin në Haraçinë

Sipas informacioneve jozyrtare vetëm dy persona kanë ngelur të plagosur, nga sulmi me armë zjarri në drejtim të kryetarit të komunës së Haraoinës, ku janë 20 plumba dhe pastaj personi i dyshuar ka ikur me veturë të tipit ‘Golf’ në drejtimin Haraçinë Kumanovë.

I plagosur është Eshtref Selimi dhe Adnan Ajdini i cili gjendet në operacion momentalisht në urgjencën e spitalit të Shkupit./klanmacedonia


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu