Mexhiti: Regjimi Ahmeti, Grubi, Osmani do të bie!

Përmes një shkrimi në Facebook, kreu i Lëvizjes Demokratike (VLEN), Izet Mexhiti ka falënderuar votuesit që mbështetën kandidatin për president të opozitës, Arben Taravari.

Mexhiti shkruan se gjithçka po shkon sipas planit dhe se është i bindur se pushteti aktual do të bie.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu