Mexhiti: Sot kohë e bukur dhe me diell

Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti nga koalicioni VLEN ka shrytëzuar të drejtën e tij për të votuar sot në një vendvotim në Çair, shkruan InfoShqip.

Ai ka dhënë edhe mesazhin e tij nëpërmjet një shkrimi në rrjete sociale.

“Sot kohë e bukur dhe me diell. Kjo kohë e mirë na fton të votojmë njeriun pozitiv, doktorin e pakorruptuar, Arben Taravarin ✅

Demokraci do të thotë NDRYSHIM përmes VOTËS. E ndryshimi është te numri 6️⃣”, shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu