Milaim Zeka: Sjellja e Vuçiç me ndërkombëtarët, si nusja që shkon te burri natën e parë

Analisti Milaim Zeka foli në A2 CNN për situatën në Kosovë, ndikimin e Rusisë në Ballkan dhe rolin e Serbisë. Zeka u shpreh se Vuçiç para ndërkombëtarëve ka sjelljen e një nuseje të martuar kur shkon te burri natën e parë.

“Vuçiç, sjellja e tij, nëse e analizojmë se si ecë, mimikën, ka sjelljen e një nusje të martuar kur shkon tek burri natën e parë, sjellja e nuses para ndërkombëtarëve, loja e një qingji të urtë.

Vuçiç ka arritur të bind Bashkimin Europian se në raport me Kosovën, Serbia është viktimë. Kjo lojë e dyfishtë e tij nuk do të pijë ujë”, tha Zeka ndër të tjera.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu