Milan-Man Utd tentojnë shkëmbimin e dy lojtarëve

Skuadra e Milanit dhe Manchester United janë shumë nivelit të dikurshëm. Të dyja skuadrat kanë problem të shumta në çdo repart. Për të forcuar sado pak skuadrën, të dyja ekipet janë duke planifikuar një shkëmbim mes tyre.

Te italianët mund të përfundojë Eric Bailly ku mund të futet në marrëvesje Donnarumma ose Kessie, dy lojtar që pëlqehen shumë nga Mourinho. /albeu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here