Modeli Osman Aqifi, në garë për mashkullin më të bukur shqiptar (FOTO)

Osman Aqifi është njëri nga modelët shqiptar nga Maqedonia i cili do merr pjesë poashtu në Miss&Mister International World Albania këtë fundvit në qytetin e Prizrenit në Kosovë.

Osman Aqifi poashtu si një hair-stylist që është ka vendosur që këtë herë veten ta sfidojë edhe në botën e modelizmit.

Ai është 20 vjec dhe me tepër stil dhe bukuri të vecant.

Më poshtë ju sjellim foto të ndryshme me plot stil nga modeli në fjalë, e ne i urojmë suksese në këtë garë./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu