Momenti kur protestuesi godet me shkelm derën e kryeministrisë (VIDEO)

Në fund të protestës, drejtuesit e saj kërkuan nga tubuesit që të ndiznin një qiri për viktimat që sipas tyre u vranë nga dora e shtetit, në oborrin e Kryeministrisë.

Kjo bëri që protestuesit të çanin kordonin e policisë dhe të hidhnin bojë në drejtim të mureve të Kryeministrisë. Në të njëjtën kohë një pjesë tjetër e qytetarëve nisën të ndezin qirinj.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu