Moti i keq ‘bën namin’ në këtë vend, shmanget tragjedia, avioni përplaset dhunshëm në pistë nga era e fortë (VIDEO)

Pilotët e një fluturimi të American Airlines arritën ta ulnin avionin në mënyrë të sigurtë në aeroportin Heathrow të Londrës, pavarësisht erërave të forta që solli stuhia Gerrit.

Në video, avioni mund të shihet duke kërcyer në pistë dhe pak çaste më vonë ai stabilizohet dhe ulet i sigurt.

Diku tjetër në Mbretërinë e Bashkuar, stuhia Gerrit solli përmbytje dhe probleme udhëtimi, me Skocinë që u godit më keq nga moti i keq.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu