Moti i ligë në Shkup, druri bie mbi një grua! Intervenojnë zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë

Era e fortë në Shkup ka bërë që të rrëzohet një dru afër “Universitetit Europian” në Shkup, përcjell TV21. Druri i rrëzuar ka rënë mbi një grua.

Në terren kanë intervenuar zjarrfikësit, të cilët kanë arritur ta largojnë drurin dhe me ndihmë të shpejtë guraja është dërguar në spital.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu