Mourinho drejt shkarkimit, Tottenham gjen pasuesin

Në rast se Tottenham dështon të kualifikohet për Ligën e Kampionëve, Mourinho pritet të shkarkohet. Sipas Telegraph, presidenti Daniel Levy është duke shpresuar që Mourinho ta rikthejë situatën nën kontroll, mirëpo ka gjetur edhe pasuesin.

Bëhet fjalë për trajnerin e Leipzig, Julian Nagelsmann që ka rikthyer klubin gjerman në një skuadër të frikshme.

Nagelsmann vëzhgohet edhe nga Real Madrid, që e shohin si pasuesi i Zinedine Zidane dhe nuk dihet nëse është i interesuar që të bëhet trajner i skuadrës londineze.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu