Mozzik shfaqet në klipin e ri me xhupin e njejtë si të Loredanës

Gramoz Aliu i njohur si Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Getoar Selimin. “Shtrejt” titullohet kënga, refreni i së cilës është një remake e projektit “A e din se” e lançuar disa vite më parë nga grupi Tingulli 3nt dhe Skillz.

Në sy ra edhe një nga veshjet e Mozzik, të cilën e kemi parë të veshur edhe nga ish-partnerja e tij, Loredana Zefi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu