Mrekullia sapo ndodhi në Gjermani, këndimi i Kuranit shëron vajzën që nuk fliste prej 9 vitesh

Ne sy te vajzes shihet qart se ajo ishte nje vajzë që nuk kishte folur prej në lindje. Profesori me famë botërore Dr. Mala Ali trajton njerëzit e të gjitha feve duke harruar të gjitha dallimet fetare kurde.

Ai i trajton njerëzit e të gjitha feve falas pa para. Ai dëshiron të përhapë mrekullinë e Kur’anit në të gjithë botën. Ai lexon Kur’anin. Ai trajton sëmundje të ndryshme si të verbër, memec, paralizë, kancer, gjen, të infektuar, autizëm, shtatzëni, SIDA.

Dr. Mala Ali Kurdistani i cila e reciton këtë Kur’an trajton kancerin, verbërinë, shurdhim, paralizën, SIDA-n, autizmin, shtatzëninë, palcën kurrizore, fortësinë, trurin dhe shumë sëmundje të tjera.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu