Musliu: Po dridhen Beogradi dhe barrikadat

Eksperti i sigurisë, Agim Musliu, duke komentuar zhvillimet e fundit lidhur me barrikadat e vendosura nga serbët në veri të Kosovës, ka thënë se është çështje orësh heqja e tyre.

Musliu, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri, po e ndjej se Beogradi po dridhet”.

Po dridhen Beogradi dhe barrikadat Pas infiltrimit rus në barrikadat e kriminelëve në veri, po e ndjej se Beogradi po dridhet. Barrikadat po dridhen! S’besoj se do të jenë aty edhe shumë kohë – çështje orësh!? Ndoshta?!”, ka shkruar Musliu.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu