Nami i lekut! Nuk do e besoni sot, ja sa shënon pasuria monetare e Luiz Ejllit! Kalon shifrën marramendese

Ishte senzacion dhe me të drejtë quhet i tillë. Arriti ta fitojë edicionin e dytë të ‘BBVA’, dhe jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Ai mori zemrën e miliona shqiptarëve anë e mbanë botë e po ashtu edhe atë të Kiarës.

Kjo e fundit është në pritje të ëmbël, teksa dyshja po bëhen prindër të një vajze.

Por, sot do të flasim për angazhimet e Luizit, si këngëtar por edhe si aktor.

n’ZOOM muajve të verës ju pati njoftuar që një diskotekë në Ferizaj e pagoi plot 30 mijë euro për një datë.

E, tani mësohet se prej kur Luiz Ejlli doli nga ‘Big Brother Vip Albania 2’, mori famë e vëmendje të madhe mediatike.

Ishte i ftuar kudo, imazh i kompanive nga më të ndryshme e po ashtu edhe poston Story duke etiketuar bizneset e shumta.

Nga kjo kuptojmë se xhepi i tij po mbushet me para dhe n’ZOOM ka hulumtuar e ju sjell informacionin ekskluziv se deri tani Luizi ka rritur pasurinë e tij në 10 milionë euro.

E pabesueshme, por e vërtetë!


1 Koment

  1. Duke tregtuar mall me veturat e ambasadase ma shume euros ka mbledh e tash i shperlan nepermjet keto klube!
    duhen hulumtuar keto klube e sponsore aq zemer gjan se qe japin milliona aq lehte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu