Ndodh sërish në asamblenë e OKB-së, Biden si “robot”, bën lëvizje të çuditshme pasi përfundoi fjalimin (VIDEO)

Joe Biden, 79 vjeç ka pasur sërish një episod të sikletshëm pas fjalimit në OKB. Ai ka mbyllur fjalën e tij teksa në një moment është stepur në podium dhe nuk dinte se çfarë po bënte.

Ai bën një lëvizje të çuditshme, teksa nuk dihet se çfarë ndodhi apo po mendonte. Kjo video ka qarkulluar në rrjetet sociale dhe kanë nisur diskutimet pasi nuk është hera e parë që ndodh një gjë e tillë me Biden.

Video:

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu