Në Big Brother VIP Albania improvizohet një kazermë ushtrie për banorët që shkelën rregullat

‘Vëllai i Madh’ gjatë javës kishte dërguar një zarf të kuq për banorët.

Kjo për shkak të thyerjes së rregullave si: pëshpëritjet, mbajtja e syzeve, fjalori dhe përdorimi i gjuhës së huaj.

Tri gabimet që duhet të shmangni për të bërë foton perfekteTë vogla, por me vlera të çmuara: Pse është e rëndësishme të hani fara lini çdo ditëGuardiola mund të marrë një vendim tronditës në rast se City shpallet fajtor për shkelj…Ish-efektivi i RENEA-s u vetëplagos me armë zjarriDebati për të brendshmet në BBVA, shikuesit dyshojnë se Juli dhe Egla po aktrojnë duke …

Në spektaklin e së martës u kumtua edhe vendimi i ‘Vëllait të Madh’ për disa prej tyre.

Ata u tha se do të jetojnë në një ambient tjetër, të quajtur kazermë.

Konkurrentët që shkuan atje ishin: Roza Lati, Meri Shehu, Rike Roçi, Vesa Smolica, Heidi Bace, Romeo Veshaj, Gabriele Mezini dhe Meriton Mjekiqi.

Ata do të qëndrojnë brenda saj deri në momentin që do ta vendosë “Vëllai i Madh”.

Mbrëmë (e martë) nga Big Brother u largua Alfio Rrotani dhe hynë dy të rinj: Erjola Doçi e Graciano Tagani. /Telegraf


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu