Në hapat e Luiz Ejllit, kjo banore e “BBV Kosova” po thyen rekorde

Ajo është kthyer padyshim në fenomenin e BBV Kosova 2. Batutat në çdo situtaë dh natyra mjaft origjinale e saj e ka bërë të jetë një ndër konkurrentet më të komentuara këtë sezon.

E kemi fjalën për transgjinoren Edona James, e cila ka vjedhur zemrat e të gjithëve me humorin e saj, historitë e dhimbshme të jetës dhe transformimin e saj nga mashkull në femër.

Ajo po ndjek hapat e fenomenit të “Big Brother Albania 2”, Luiz Ejllit, i cili theu rekorde klikimesh, sidomos në TikTok.

Edhe Edona i ka kaluar tashmë 100 milionë hashtags me emrin e saj, #edonajames në TikTok.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu