Në Hasanbeg, një mace shpëtohet nga një qen

Tragjedia natyrore e cila e ka goditur Hasanbegun dhe rrethinën i ka bërë njerëzit dhe kafshët që të solidarizohen ndërmjet veti, transmeton InfoShqip.com
Në rrjetin social, në Facebook shihet se si një qen shpëton një mace nga vërshimet që ndodhën në Hasanbeg.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu