Në mungesë të Ahmetit, funksionarët e BDI-së shoqërojnë liderin Gruevski në zonat e përmbytura (VIDEO)

I.

Kryetari i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski mbrëmë qëndroi në zonat e përmbytura i shoqëruar nga kryeministri Emil Dimitriev, ministri i brendshëm, Mitko Çavkov, ministri i shëndetësisë Nikolla Todorov, por në këtë grup ishin edhe funksionarë të BDI ku janë parë zv/kryeministri për eurointegrime Arbër Ademi, zyrtari i ministrisë së arsimit, Safet Neziri dhe zyrtarë të tjerë. Gruevski është sjellë sikur kryeministër duke urdhëruar kryeministrin, ministra dhe drejtorë të ndërmarrjeve. Videot tregojnë se si sillet Gruevski.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu