“Neda a ke ndonjë motër ti?”, përplasje e ashpër në “Për’puthen”, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në “Prime-in” e Përputhen, u opinionistja dhe një konkurrent janë përplasur ashpër. Opinionistja Neda Balluku po komentonte takimet dhe njohjet që po zhvillon konkurrenti Viktori, ngriti zërin duke përdorur dhe fjalë ofenduese.

Ai i përmendi Nedës familjen dhe përdori një koment të ulët për shtatzënisë e saj. Menjëherë më pas, moderatorja Bora Zemani i kërkoi Viktorit të lërë studion.

Neda ke ndonjë motër ti? Ke ndonjë motër, meqënëse ti je shtatzënë, nëse ke ndonjë motër të shohim femëroren. Prandaj po të them, a ke ndonjë motër?’” tha konkurrenti.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu