Nënë e bijë gjenden të gjalla në mes të mbeturinave (VIDEO)

Një grua dhe vajza e saj e mitur janë gjetur mbrëmjen e kaluar në një fushë të përmbytur në afërsi të qarkores së Shkupit.

Atyre në ndihmë i’u ka dal Besim Veseli, një banor i fshatit Hasanbeg. Ai rrëfen për Alsat se kishte ndaluar në autostradë për të parë dëmet nga vërshimet, kur vërejti në baltë një dorë duke kërkuar ndihmë.

Ai thotë i ka pyetur për emrin pasi thotë se kanë qenë tepër të lodhura. Në vijim të ndjekim rrëfimin e Besim Veselit.


 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu