Neritan Ceka shpërthen me mallkime: Ju vraftë Zoti nëse shkoni të votoni, u qërrofshit, ju zëntë bukën e kalamajve

E mbani mend Hazbi Kasën e Këlcyrës që mallkonte nëse nuk e votoni? Epo Neritan Ceka mallkon nëse votoni.

Ish-kreu i Aleancës Demokratike dhe një prej figurave kryesore të politikës post-komuniste ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme me mallkime ndaj atyre që votojnë në 30 Qershor.

“Shqiptarë, ju vraftë Zoti dhe ju qërrofshin sytë nëse votoni. Ju zëntë bukën e kalamajve” – tha Ceka ndër të tjera, teksa shtoi se të drejtën e votës e ka sjellë ai me disa shokë.

Kujtojmë se Ceka ka shërbyer edhe si këshilltar i ish-kryeministrit Berisha.

Për më tepër ndiqni videon:

Video:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu