Nesër shfaqet “Tregimi human” në Tetovë, hyrja falas (FOTO)

Në kuadër të projektit “Ombudsmani im – teatri si metodë për zmadhimin e të drejtave të njeriut”, nesër (e enjten) në ora 20:00 në Tetovë do të mbahet shfaqja “Tregime humane”.

“Tregimi human” janë pasqyrime dhe përjetime nga përditshmëria, ndërsa në diskutim do të përfshihet edhe Avokati i Popullit. Pas përfundimit të shfaqjes në Tetovë, do të mbahet diskutim i hapur me Avokatin e Popullit.

Hyrja në shfaqe është pa pagesë. Përveç në Tetovë, shfaqe të tilla do të mbahen edhe në qytete tjera të vendit.

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu