Nesër takim mes drejtuesve zikaltër dhe agjentit të Dybala

Gjatë drekës së djeshme mes Simone Inzaghi, Steven Zhang dhe drejtuesve të Interit është diskutuar edhe Paulo Dybala. Të gjithë janë dakord për emrin e tij, por përpara se të tentohet një kontratë, do të duhet një lehtësim masiv i pagës aktuale.

Arturo Vidal do të largohet pas përfundimit të kontratës me një ulje të mundshme në Flamengo të Brazilit.

Më pas do të jetë radha e Alexis Sanchez. Marrëveshje që do të përfundojnë më shpejt dhe që do t’i shtohen atyre të skaduara të Vecinos, Kolarov dhe Ranoçhias. Më pas do të jetë radha e “Joya-s”, për të cilën nesër është planifikuar një takim i ri me shoqërinë për të kuptuar edhe më mirë se cilat janë detajet e një operacioni të mundshëm.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu