Nevzat Bejta të shtunën dëshmon nëse është me Ali Ahmetin apo me grupin Musës

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti të shtunën nis turin e takimeve në komunën e Gostivarit duke filluar nga Çegrani.

Vizita e Ahmetit në teren eka vendosur para një zgjidhjes së dilemës hamletiane nëse Bejta do të përmbys kupën ku hëngri bukën.

Kryetari humbës i Gostivarit këtë të shtunë do të qartësoj opinionit nëse është me Ali Ahmetin dhe do të shkoj në Çegran ose është me grupin e Musës dhe do të udhëtojë në Manastir.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu