Nevzat Bejta vazhdon t’i mbaj të bllokuar kamionët e Tetovës (FOTO)

Kryetari i komunës së Gostivarit Nevzat Bejta vazhdon ti mbaj të bllokuar kamionët e komunës së Tetovës që janë me mbeturina duke mos lejuar që ata t’i hedhin në deponinë Rusino.

Nuk dihet ende pse gjithë ky inat i Bejtës kundër Teuta Arifit për të bllokuar Tetovën, njofton Lajm.

Ndryshe mbrëmë në hyrje të Tetovës ka qëndruar edhe kryetarja Teuta Arifi ku janë të bllokuar kamionët e NPK-Tetova Tetovë, por nuk ka marrë masa tjera ose nuk është dakorduar me bashkëpartiakin e tij Nevzat Bejtën për të zhbllokuar dhe NPK-Tetova-Tetovë ti hedh mbeturinat në Rusino.

kam


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu