Nga Griezmann të Coutinho, njihuni me 10 dështimet e këtij sezoni

Disa lojtarë po shkëlqejnë me ekipet e tyre, ndërsa një pjesë tjetër po kalojnë momente të vështira.

Performancat e lojtarëve kanë ndikuar dhe në shkarkimin e trajnerëve, ku vlen të përmendet shkarkimi i Niko Kovac nga Bayern Munich.

Por kush janë lojtarët që kanë zhvilluar një sezon të dobët?

Sport Mail ka bërë një listë me lojtarët me paraqitjet më të dobët në këtë sezon.

Se cilët janë lojtarët, do t’i mësoni mëposhtë.

Alexis Sanchez – Inter

Antoine Griezmann – Barcelona

Bertrand Traore – Lyon

Fabio Quagliarella – Sampdoria

Hirving Lozano – Napoli

Iago Aspas – Celta Vigo

Krzysztof Piatek – AC Milan

Luka Jovic – Real Madrid

Myziane Maolida – Nice

Philippe Coutinho – Bayern Munich

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu