Nis zyrtarisht Big Brother VIP Kosova 2

Ka nisur zyrtarisht gjiganti televiziv – Big Brother VIP Kosova 2. Nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit, spektakli i famshëm është rikthyer sërish në ekranet tona.

Hyrja e dy yjeve të famshme ka qenë e jashtëzakonshme, me përplot emocione dhe duartrokitje.

Shtëpia më e famshme në Kosovë garanton një spektakël të vërtetë në këtë edicion të dytë.

Tashmë u konfirmuan edhe dy opinionistët: Anita Muçaj – Haradinaj dhe Bledi Mane.

Në vazhdim pritet të prezantohen edhe konkurrentët e këtij sezoni.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu