Një 34 vjeçar nga Tetova ka rrahur nënën e tij

SPB Tetovë ka paraqitur kallëzim penal kundër B.K.(34) nga Tetova për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerjen e veprave penale “rrezikim i sigurisë” dhe “lëndim trupor”, që të dyja të ndërlidhura me dhunë në familje.

Më datë 08.11.2023, i akuzuari ka sulmuar fizikisht nënën e tij dhe ka kërcënuar atë dhe motrën e tij. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu