Nju Jork: Shqiptari nga Shkupi i gjen me mijëra dollarë dhe ia kthen pronarit (VIDEO)

Shqiptari nga Shkupi, i cili jeton dhe vepron në Nju Jork të Amerikës, Muarem Smaili, në veturën e tij ka gjetur me mijëra dollarë, që i kishte humbur një pasagjer, pasi ai punon si taksi, ndërsa më pas të njëjtat ia ka kthyer pronarit, përcjell Shenja.

Ai ka rrëfyer për TV Shenja në detaje se si ka ndodhur kjo ngjarje humane.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu