Notat e lojtarëve: Juventus 3-0 Sampdoria, Ronaldo dhe Ramsey më të vlerësuarit

Me një fitore bindëse ndaj Sampdorias, Juventusi i ka arkëtuar pikët e para ne sezonin e ri në Serie A.

Bianconerët ishin bindës gjatë gjithë ndeshjes, ashtu që nota e tyre mestarë (7.32) është shumë më e lartë në krahasim me ekipin mysafir (6.20).

Cristiano Ronaldo (8.8) dhe Aaron Ramsey (8.8) kanë marrë vlerësimet më të larta, së bashku me Dejan Kulusevski (8.4).

Mbrojtësit e krahut te Sampdoria janë futbollistët me vlerësimet më të ulëta (5.8) në këtë takim.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu