Nuk do ta besoni! Zbulohet gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës

I ftuar para ca ditësh tek emisioni i Donaldit dhe Romeos, Luiz Ejlli tregoi se jeton tek shtëpija e Kiarës momentalisht.

Një video që u bë virale tregon se këngëtari të mos zgjojë nënën e Kiarës, nënë Letën i vesh këpucët në makinë që mos t’a zgjoi nga gjumi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu