“Nuk e kemi përdorur ende të gjithë arsenalin”, ish-presidenti rus lëshon paralajmërimin e fortë

Ish-presidenti rus Dmitri Medvedev ka paralajmëruar se Rusia ende nuk e ka përdorur të gjithë arsenalin e saj të armëve, ndërsa thotë se do të vazhdojnë të luftojnë derisa të rimarrin territoret ruse.

“Moska do të vazhdojë të rimarrë territoret ruse dhe për arsye të dukshme nuk e ka përdorur ende të gjithë arsenalin e saj të armëve të mundshme të shkatërrimit në Ukrainë. Kjo nuk është vetëm për mirësinë tonë njerëzore, por “çdo gjë ka kohën e vet”, tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu