Nuk i rrihej jashtë, edhe Sabiani hyn në shtëpinë e “Big Brother VIP” 3

“Big Brother VIP” 1 dhe 2 kanë diçka të përbashkët, përveç suksesit që kanë pasur dhe kjo është se Sabiani ishte banor tek të dy sezonet.

Por vitin e kaluar ai premtoi se do të hynte dhe në sezonin e tretë, duket se e ka mbajtur fjalën.

Ai do hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por e gjitha është në kuadrin e lojës për banorët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu