Nuk i’a “shtrëngoi dorën” Grubit? Kasami: Nuk i bie pishman aspak

I pyetur nga gazetarja Xhumadije Ibrahimi nëse ia ka dhënë ose jo dorën Artan Grubit në një event të paradokohe në Universitetin e Tetovës, Kasami deklaroi se nuk e mbante mend se si kishte ndodhur.

Por megjithatë, Kasami tha se nuk i bie pishman për këtë edhe nëse është e vërtetë.

“Për ne BDI është e keqja dhe koka e asaj të keqeje është vet zëvendëskryeministri”, sqaroi Kasami.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu