Nusja nga Korça i kërkon vjehrrës të flenë bashkë, arsyeja e lë pa fjalë (VIDEO)

Një nuse e sapomartuar i është ankuar vjehrrës dhe ka kërkuar të flejë me të pas natës së parë të martesës. Sipas gazetares së “Aldo Morning Shoë” ajo i ka thënë vjehrrës se burri e ka lënë gjithë natën pa gjumë.

Për këtë shqetësim është mbledhur e gjithë familja dhe burri ka thënë se ka rrahur gjithë natën nusen se sipas tij nuk dinte të sillej.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here