Osmani merr automatikun, gishtin në këmbëz, syrin te shënjestra

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani vizitoi sot kompaninë për prodhimin e armëve në Karlovac të Kroacisë, HS Product. Fill pas vizitës, Osmani publikoi një fotografi ku shihet me armë në dorë.

“HS Product – Kompania për prodhimin e armëve. Karlovac, Kroaci”, ka shkruar Osmani, sipër fotografisë.

Osmani në Kroaci është pritur në takime nga Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanovic, kryeministri Andrej Plenkovic dhe kryetari i Parlamentit, Gordan Jandroković.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu