Pak para finales së BBVK, Jonida bën veprimin e papritur

Jonida Vokshi eshte moderatorja e Big Brother Vip Kosova, bashke me Alaudin Hamitin.

Mbreme nuk ka pasur Prime per shkak se te premten eshte finalja e madhe andaj per kete ajo publikoi nje foto ne Instagram ku vemendje mori me shkrimin.

”Ne kete ore do kisha postuar foton e prime. Pas 14 te henash jam edhe sonte me ju, por nga shtepia, pa make-up dhe outfit te bukur, duke pare nysat

Shihemi te premten ne finalen e madheJu dua”, shkruan ajo krahas fotove ku shihet duke e percjellur BBVK ne ekran./InfoKosova/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu