Pamje nga largimi i Katica Janevës nga Shutka (VIDEO)

Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga bur gu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arr estit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e parabu rgimit. Katica Janeva është e akuzuar për rastin “Reket” për shkak se së bashku me Boki 13 dhe Zoran Kiçeecin kanë zhvatur mbi 1.5 milion euro nga biznesmeni Orce Kamçev.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu